startTagAryanicCMS:movenews:3359:10:32703:678endTag
منو اصلی
دیدگاه - سوریه
يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 434902
 بازدید امروز : 95
 کل بازدید : 30582925
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 3.83
 
ساز و کار ممانعت از نقض آتش بس سوریه در آستانه استفان دی‌میستورا، نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه، از ساز و کار محکم نشست صلح سوریه در آستانه در خصوص ممانعت از نقض آتش بس خبر داد.
 آغاز بحران سوریه به روایت سردار شهید حسین همدانی اگر بشار اسد در همان مذاکرات به غربی‌ها جواب مثبت داده بود، اصلاً چنین حادثه‌ای برای سوریه رخ نمی‌داد. بنابراین، ایران وارد معرکه شد.
فرانک والتر اشتاین‌مایر وزیر خارجه آلمان :
ایران باید در حل بحران سوریه مشارکت داشته باشد
ایران باید در حل بحران سوریه مشارکت داشته باشد وزیر خارجه آلمان با انتشار یادداشتی در روزنامه نیویورک‌تایمز، تأکید کرد که تا دیر نشده، باید گروه تماسی متشکل از بازیگران کلیدی منطقه از جمله ایران، برای حل بحران سوریه تشکیل شود.
الاخبار با تشریح طرح روسیه گزارش کرد
سیدحسن نصرالله: بشار اسد خط قرمز ماست
یک روزنامه لبنانی گزارش کرد نماینده رئیس‌ جمهوری روسیه در دیدار اخیر با دبیرکل حزب‌الله لبنان، از وی شنیده است «بشار اسد رئیس جمهوری سوریه و ارتش آن خط قرمز است» و روسیه در حل بحران باید آن را مدنظر قرار بدهد.
هیکل تاریخ‌دان و تحلیلگر بارز مصری
جنگ علیه سوریه بیش از همه به سود اسرائیل است
جنگ علیه سوریه بیش از همه به سود اسرائیل است تاریخ‌دان و تحلیلگر بارز مصری با اشاره به استفاده رژیم صهیونیستی از جنگ گروه‌های مسلح با ارتش سوریه، این جنگ را بیش از همه به سود این رژیم دانست.
آمریکا قصد دارد گروهک تروریستی دیگری را جایگزین «داعش» کند وزیر خارجه سوریه اعلام کرد آمریکا و همپیمانان این کشور قصد دارند گروهک تروریستی دیگری را جایگزین گروهک تکفیری داعش کنند.
«ریک فرانکو» افسر بازنشسته ارتش آمریکا :
هوش راهبردی بالای «بشار اسد» همه را غافلگیر کرد
هوش راهبردی بالای «بشار اسد» همه را غافلگیر کرد یک افسر بازنشسته در ارتش آمریکا هوش راهبردی رئیس جمهور سوریه و دولت این کشور را علت غافل‌گیری همه عنوان کرد.
اعلام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه‌ واشنگتن و همپیمانانش را شوکه کرد دبیرکل حزب «اراده ملی» سوریه تأکید کرد که اعلام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه،‌ واشنگتن و همپیمانانش را شوکه کرد و همین موجب تشدید اوضاع در عرصه میدانی و سیاسی علیه سوریه از سوی این کشورها شده است
رابرت وُرث گزارشگر روزنامه اینترنشنال نیویورک تایمز
سردرگمی آل سعود در مدیریت تروریست ها در سوریه
 سردرگمی آل سعود در مدیریت تروریست ها در سوریه رابرت وُرث گزارشگر روزنامه اینترنشنال نیویورک تایمز در ریاض از سردرگمی رژیم حاکم آل سعود عربستان درخصوص چگونگی مدیریت بحران سوریه خبر داد و در گزارش خود نوشت: سیاست آل سعود در قبال جنگ سوریه منسجم نیست جنگی که آل سعود با کمک اسلامگرایان افراطی برای ضربه زدن به نظام بشار اسد و ایران به راه انداخته است و این اسلامگرایان افراطی افکاری دارند که بسیار مشابه افکار القاعده است .
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس سوریه
آل سعود، عامل جنایات سازمان‌یافته در سوریه
 رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس سوریه رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس سوریه، سردمداران عربستان را به ارتکاب جنایت های سازماندهی شده ضد سوریه متهم کرد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
ساعت
پیگیری نامه
عدد :