نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > دیدگاه 
اخبار > آن سوی اقدامات ضد یهودی در امریکا
 


شماره خبر :٥١٨٧٠٩ 

  تاریخ انتشار خبر : 1395/12/15    ا   ٠٨:١١

احمد کاظم زاده
آن سوی اقدامات ضد یهودی در امریکا
رشته اقدامات ضد یهودی در امریکا ممکن است از سوی مافیای صهیونیستی برای وادار کردن ترامپ به همراهی بیشتر با راستگرایان حاکم بر فلسطین اشغالی هدایت و مدیریت شده باشد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی : آن سوی اقدامات ضد یهودی در امریکا

درهفته های اخیر رشته اقدامات به اصطلاح ضد یهودی در مناطق مختلف ایالات متحده امریکا صورت گرفته و در این راستا یا در برخی از گورستان های متعلق به یهودیان خرابکاری شده و یا اینکه پیام های تهدیدآمیز به مراکز و اماکن یهودی ارسال شده است.

 احتمال اینکه این اقدامات از سوی مافیای صهیونیستی به خصوص جناح راستگرای آن هدایت و مدیریت شده باشد زیاد است زیرا برغم گذشت چند هفته از آغاز این اقدامات هیچ رد و پایی از عاملان این اقدامات پیدا نشده است که این از دو حالت خارج نیست: یا اینکه اساسا اراده ای برای یافتن رد پا وجود ندارد ولذا همین ابهام افکنی بخشی از این طرح است و یا اینکه  نهادهای اطلاعاتی و امنیتی تلاش خود را بکار گرفته اند اما به نتیجه نرسیده اند که در این صورت نیز قاعدتا باید سازمان های قوی تر از این نهادها باشد که در امریکا مافیای صهیونیستی ازچنین موقعیتی برخوردار است.
نکته بعدی این است که اقدامات به اصطلاح ضد یهودی بعد از آغاز بکار دولت ترامپ آغاز شده است و این در حالی است که وی در خلال چند هفته ای که از آغاز بکار دولت خود می گذرد برای رژیم صهیونیستی سنگ تمام گذاشته و دست این رژیم را برای شهرک سازی در اراضی اشغالی باز گذاشته است اما از آنجا که ترامپ حاضر نشد از نتانیاهو به عنوان اولین مقام خارجی استقبال کند و دیدار با وی را به بعد از دیدار با سران انگلیس و ژاپن قرار داد و از طرف دیگر نشانه هایی از عقب نشینی از مواضع اعلامی خود در خصوص انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس  و یا حتی بحث هسته ای ایران نشان داد لذا احتمال دارد هدف از ایجاد جو یهودستیزی در امریکا وادار کردن ترامپ به همراهی بیشتر با راستگرایان حاکم بر فلسطین اشغالی باشد.
تا پیش از این مافیای صهیونیستی از اهرم یهودستیزی بیشتر برای باج گیری از رهبران اروپا استفاده می کردند اما  در سال های اخیر آن را به امریکا نیز تعمیم داده اند. این باج گیری ها معمولا با رشته حملات  به اصطلاح ضد یهودی مهندسی شده  همراه بوده است و احتمال اینکه خرابکاری های اخیر در امریکا با حملات به اصطلاح ضد یهودی نیز همراه باشد وجود دارد. البته استمرار و شدت و ضعف اقدامات و حملات به اصطلاح ضد یهودی بعدی بستگی به این دارد که دولت ترامپ تا چه اندازه در قبال باج خواهی های مافیای صهیونیستی مقاومت  و یا به اعطای باج  مورد نظر آن اقدام کند.

----------------------------------------
تحلیل و بررسی / احمد کاظم زاده

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار