نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیشنهاد ما
پرونده شجره خبیثه ملعونه
اندیشنامه امت واحده
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار


فرار به عربستان سعودی در حال محاکمه ... به درک واصل شد ...
به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد... به زودی سرنگون خواهد شد...
صفحه اصلي > مخزن محتوای بیداری اسلامی > تحلیل 
تحلیل
 
اهداف و منافع اردن از اصرار برای ایجاد «منطقه امن» در جنوب سوریه اردن تلاش می‌کند رضایت آمریکا را برای ایجاد «منطقه امن» در مرز سوریه جلب کند و در این باره پیشنهاداتی نیز داده است.
 امریکا و نقش جدید داعش در چین گروه تروریستی داعش چند روز پس از انتشار سند پنتاگون مبنی بر تعقیب این گروه در سراسر جهان، تهدید کرد در چین جوی خون راه خواهد انداخت.
آن سوی اقدامات ضد یهودی در امریکا رشته اقدامات ضد یهودی در امریکا ممکن است از سوی مافیای صهیونیستی برای وادار کردن ترامپ به همراهی بیشتر با راستگرایان حاکم بر فلسطین اشغالی هدایت و مدیریت شده باشد.
افزایش درگیری‌ و اختلافات/ در کردستان عراق چه می‌گذرد؟ نیروهای مختلف کُرد در شمال عراق گویی مسیر طولانی تا حل و فصل اختلافات و حرکت در مسیر همگرایی دارند. مخصوصا در این شرایط که داعش در ماههای پایانی عمر خود است و رقابت‌ها برای نفوذ بیشتر در منطقه افزایش یافته است.
حرکت پاکستان با چراغ سبز آمریکا
تروریسم ابزار استفاده برای اعمال نفوذ است
تروریسم ابزار استفاده برای اعمال نفوذ است عاشق حسین طوری، مدیر رادیو پشتو: گرچه طبق پیمان امنیتی دولت افغانستان از نیروهای امریکایی برای توقف دخالت پاکستان کمک نخواسته است ولی نرمش امریکا در قبال پاکستان این اجازه را به این کشور داده تا به سیاست های جنگی خود در افغانستان ادامه دهد.
تأملی در پررنگ‌تر شدن نقش آسیای مرکزی در شاخه نظامی داعش ترکیه سال 2016 را با سلسله حملات تروریستی مرگبار پشت‌‌سر گذاشت و آن‌گونه که از شواهد پیداست، در سال 2017 نیز این حملات ادامه خواهند داشت.
واکاوی اعلام آمادگی عربستان برای اعزام نیرو به سوریه در حالی که ماشین جنگی عربستان سعودی در یمن به گل نشسته است، عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان سعودی، در روز‌های اخیر ادعا کرد: عربستان آماده است با همکاری آمریکا برای انچه آنرا «مبارزه با [گروه تکفیری- صهیونیستی] داعش» خواند نیروی نظامی به خاک سوریه اعزام کند.
محتوا و معانی پیامی که وزیر خارجه کویت با خود به ایران آورد! آنچه پی آیند این سفر رقم خواهد خورد، معنی آن را بیان می کند. عربستان سعودی با واسطه کردن کویت، به خوبی در پی آن است که مزه ای از نیات ایران را به دست آورده و تمایلاتش را محک زند. سعودی ها با چند تهدید و چند فرصت در برابر ایران هستند و پیام ارسال شده به ایران در پی آن است که مشخص سازد تهدیدها باید در دستور کار قرار گیرد یا فرصت ها.
آمریکا به فکر جایگزینی برای پایگاه اینجرلیک است
بازگشت آرام نظامیان امریکایی به عراق
 بازگشت آرام نظامیان امریکایی به عراق نیروهای امریکایی عملا در پایگاه عین الاسد، در غرب استان الانبار و القیاره در جنوب استان نینوا پایگاه نظامی بزرگی ساخته‌اند. در حالی که مسئولان اقلیم کردستان نیز به فکر تحویل فرودگاه اربیل به پایگاه نظامی توسط امریکایی‌ها هستند.
 گروههای مسلح در آستانه مجری دیکته های ترکیه مواضع گروههای مسلح در نشست آستانه بیانگر این نکته است که آنها در این مذاکرات در مسیر حل بحران سوریه از خود اراده ای ندارند و مجری دیکته های ترکیه هستند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پرونده ها
پایان قصه حلب
پرونده شجره ملعونه خبیثه آۀ سعود
پرونده تحولات یمن : مظلوم پایدار
پرونده پیروزی حزب الله در جنگ سی و سه روزه
پرونده بررسی انتخابات سوریه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
پرونده واکاوی نقش ترکیه در تحولات منطقه
استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
عضویت
آخرین اخبار